Обмін та повернення

Обмін та повернення

Якщо замовлений товар Вам не підійшов чи мав заводський брак, Ви можете обміняти або повернути його впродовж 14 днів з моменту замовлення.
Для того, щоб здійснити обмін чи повернення необхідно написати на пошту [email protected].

Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, бірки, ярлики, упаковка.

Роз’яснення:
Товарний вигляд: новий товар реалізується із заводськими захисними плівками, упаковками захисту блискавок, кнопок і ґудзиків – це є одним з факторів визначення товарного вигляду. Покупець повинен пам’ятати, що пошкоджувати ці елементи упаковки не рекомендується! Також мають бути відсутні потертості та подряпини на виробі, посторонні запахи парфумерії та інших аерозольних засобів.

Чи не використовувався: явні ознаки вживання – прання, прасування, хімчистка, наявність грязьових плям, порізи, магазин може скористатися правом відмовити клієнту як порушення цього пункту.

Пломби, ярлики та розрахункові документи: також цей пункт відноситься до товарного вигляду. Якщо при поверненні ви втратили якийсь документ, інформаційні дані або зірвали ярлики, бирки виробника або пломбу на товарі – ситуація буде аналогічною.

Аксесуари: товар підлягає поверненню в оригінальній упаковці та аксесуарах. Якщо маються Сліди не акуратного розкриття аксесуара (особливо це стосується ПЕ упаковки або блістерів) пошкодження упаковки.

При виявленні порушень пунктів даної угоди – товар поверненню та обміну не підлягає!
У випадку обміну/повернення товару вартість доставки сплачується клієнтом.